Upozorňujeme, že záznamy z webinářů jsou jen stručným shrnutím hlavních novinek a nenahrazují školení zaměřená na výuku používání softwaru EPLAN. Přehled školení EPLAN včetně vypsaných termínů najdete na níže uvedeném odkazu.

Přejít na přehled školení

Webináře EPLAN


Záznamy webinářů – zdarma

Na této stránce najdete řadu webinářů, které pokrývají širokou škálu témat z procesu projektování a konstrukce. Seznamte se s možnostmi využití systémů platformy EPLAN a zhlédněte záznamy z již proběhlých webinářů, které jsou zcela bezplatné. Délka webinářů je 20 - 30 min a jsou zaměřeny jak na komplexní řešení EPLAN, tak na představení jednotlivých softwarů EPLAN.

Přehrát záznamy

Nadcházející live webináře

Registrujte se již nyní a nenechte si ujít zajímavá témata z oblasti inženýrských procesů, zajímavých projektů i nových funkcí platformy EPLAN.

Zobrazit termíny

Vyberte si webinář ze 4 hlavních kategorií


Pro lepší orientaci jsme webináře rozdělili do čtyř hlavních oblastí. Stačí rozkliknout oblast, která vás zajímá a vybrat si téma webináře. Všechny webináře jsou po registraci k dispozici zcela bezplatně.

Zajímají Vás podobné webináře?

Přihlaste se k jejich odběru e-mailem


Přihlaste se k odběru našich webinářů a jakmile budeme připravovat webinář na nové téma, pošleme vám pozvánku na živé vysílání e-mailem.

Pokud živé vysílání nestihnete, nevadí! Po jeho skončení vám pošleme jeho záznam.

  • Kategorie webinářů