<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2843345519256543&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">


Výroba rozvaděčů 4.0

Studie upozorňuje na obrovský potenciál pro zvýšení efektivity


Rozdelovace-bookAutomatizace inženýrských a výrobních procesů při výrobě rozvaděčů se vyplatí – prokazuje to studie vypracovaná Institutem pro řídicí techniku na univerzitě ve Stuttgartu.

Studie „Výroba rozvaděčů 4.0“ poskytuje průřez výrobou rozvaděčů v Německu. Zaobírá se otázkou: „Jak budou vyráběny rozvaděče v budoucnu?“ a odhaluje obrovskou příležitost pro podniky, od malých strojírenských firem a provozů až po velké společnosti, umožňující zvýšení efektivity a úsporu nákladů.

Česká verze studie je k dispozici exkluzivně od společnosti EPLAN.

 

Stáhnout studii

Výroba rozvaděčů 4.0

5 důvodů, proč si studii stáhnout

  • Studie se zúčastnili jak malí výrobci rozvaděčů, tak i velké strojírenské společnosti. Celkem se do studie zapojilo 12 společností.
  • Kategorie rozlišují mezi výrobou rozvaděčů „tradiční“, „standardizovanou“ a „automatizovanou“. Tato klasifikace byla aplikována na oblasti návrhu/konstrukce i výroby/montáže.
  • Důkladná analýza praktického dosahování úspor díky přechodu od tradiční ke standardizované a od standardizované k automatizované výrobě rozvaděčů.
  • Zahrnuje analýzu a doporučení v klíčových tématech jako automatizovaná výroba skrze 3D projektování, outsourcing, vlastní výroba, standardizace v projekci, funkční myšlení, dokumentace ve výrobě založené na seznamech, plánování zakázek a uvedení do provozu pro dosažení rychlejších výrobních procesů.
  • Česká verze studie věnující se výrobě rozvaděčů je k dispozici zcela bezplatně od společnosti EPLAN.