EPLAN eVIEW - bezplatná aplikace pro sdílení projektů

Rádi bychom vás informovali o nové bezplatné aplikaci EPLAN eView, která umožňuje sdílení projektů EPLAN zcela digitálně, a to včetně připomínkování a schvalování.

EPLAN eView je cloudový software, který vám umožní strukturovanou spolupráci mezi všemi účastníky projektu, ať už se jedná o kolegy, zákazníky či další obchodní partnery.

 

 

Jak začít

To nejdůležitější: abyste mohli připomínkovat a schvalovat projekty EPLAN, nemusíte vlastnit žádnou licenci EPLAN.

Stačí se jen zaregistrovat do našeho cloudového prostředí ePULSE a zahájit spolupráci na vašem dalším skvělém projektu. Licenci EPLAN potřebuje jen uživatel, který projekt v systému EPLAN vytvoří a do prostředí ePulse projekt nahraje k jeho připomínkování a schvalování.

Zaregistrujte se zdarma

 

PS: Nyní se s námi můžete zúčastnit soutěže eVIEW Challenge, která Vás nejen provede hlavními funkcemi aplikace EPLAN eView, ale máte i možnost získat zajímavou cenu. Vyřešením tajenky přímo v prostředí aplikace hrajete o jedno z pěti míst k účasti na online individuálním workshopu „Projektování ve 2D/3D s EPLAN eView“ s konzultantem EPLAN.

Více informací o soutěži

 

Webinář zdarma

Více informací o možnostech použití aplikace EPLAN eView se dozvíte v záznamu z webináře „Přístup k projektům odkudkoliv“, který jsme pro vás připravili v češtině.

Přehrát webinář